Stel ons uw vraag
Deze zachte jacquard teddy van Qjutie heeft een natural beige ondergrond met grote strikken in een warme oudroze kleur. De strikken staan speels verdeeld over de stof en geven deze teddy een lieve en opvallende uitstraling.
De teddy voelt heerlijk zacht en warm aan en is zeer geschikt voor comfortabele baby- en kinderkleding. In Qjutie & The Qjutest 4 ziet u deze stof verwerkt tot een leuke sweater. Ook voor een jasje, teddyvest, bodywarmer of warm dekentje is deze stof een mooie keuze.
Geschikt voor onder andere:
De combinatie van natural beige en oudroze past mooi bij rustige kleuren zoals crème, beige, oudroze en bruin.
Was de stofjes altijd even koud voor het naaien, natuurlijk gesorteerd per kleur, vooral als u verschillende stoffen tegen elkaar gaat verwerken.
Wordt de teddy stof gebruikt voor een (buiten) jas, was dan deze stoffen niet voor, dan blijft de jas langer vuilafstotend.