Stel ons uw vraag
Een stoere dubbelzijdige gewatteerde stof van Swessie met een mooie combinatie van strepen en panterprint. De ene zijde heeft een gestreept dessin in warme roest-, oudroze en bruintinten, afgewisseld met banen met panterprint. De andere zijde heeft een all-over panterprint in rustige grijzige beige tinten.
De stof is gevoerd en doorgestikt en is gemaakt met Oeko-Tex gecertificeerde stoffen. Hierdoor ontstaat een zachte, gewatteerde kwaliteit met een mooi volume. Doordat beide zijden een eigen dessin hebben, kunt u bij bijvoorbeeld jasjes en bodywarmers leuk spelen met de binnen- en buitenkant.
Geschikt voor onder andere:
Een leuke Swessie stof voor wie dierenprints graag combineert met warme, rustige kleuren. De verschillende dessins aan beide zijden maken deze gewatteerde katoen extra veelzijdig.
Was de stofjes altijd even koud voor het naaien, natuurlijk gesorteerd per kleur, vooral als u verschillende stoffen tegen elkaar gaat verwerken.