Deze lammy teddyfleece dubbeldoek stof is een double face kwaliteit met aan de ene zijde een korte, wollige bouclé teddy en aan de andere zijde een zachte polar fleece. Door deze bijzondere combinatie voelt de stof warm, zacht en comfortabel aan en is hij zeer geschikt voor uiteenlopende projecten.
De stof wordt veel gebruikt voor het naaien van jassen, gilets, bodywarmers, vestjes en lammycoats, maar ook voor baby- en kinderprojecten zoals trappelzakken, babynestjes, omslagdoeken en Maxi-Cosi omslagdoeken.
Met een gewicht van 500 gr/m² biedt deze fleece stof extra volume en warmte, en hij krimpt praktisch niet. Let bij het wassen en verwerken wel op de wasinstructies om de kwaliteit te behouden.