Product toegevoegd aan jouw offerte. Ga naar de offerte pagina om jouw offerte aan te vragen, dan nemen wij zo spoedig mogelijk contact met je op.
maat: 98 t/m 140
Was de stofjes altijd even koud voor het naaien, natuurlijk gesorteerd per kleur, vooral als u verschillende stoffen tegen elkaar gaat verwerken.
Naaipatroon Sweater, inclusief duidelijke werkbeschrijving. De sweater is gemaakt van wat dikkere tricotstof/sweaterstof, maar kan ook prima van een normale tricot of summersweat. Hij is te maken in de maten 98 tot en met 140.
Om deze trui te maken heeft u nodig: • jogging, rekbare rib/wafel, kabeltricot, nicky of gevoerde tricot en natuurlijk is de tricotstof ook heerlijk hiervoor in de zomer • boordstof (optioneel) • Naamlabel (optioneel) • Naaigaren vindt u ook bij ons in de webshop, evenals lockgaren en andere fournituren.
Wasvoorschrift
Vul hieronder je gewenste naam in.
Geef je nieuwe verlanglijst hieronder een naam.